Продаж необробленої деревини в Києві на аукціонах майданчика ТВ УЕБ

Після введення постанови Верховної Ради про продаж лісоматеріалів №1178 від 1.02.2020 року, громадяни розмірковують над пошуком аукціонів, що спеціалізуються на реалізації необробленої деревини в Києві. Варто відзначити, що до введення постанови аукціони дерева-кругляка — рідкісне явище, так як лісгоспи виставляли лоти в системі https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/prodazh-neobroblenoi-derevini-v-kievi-na-auktsionah-majdanchika/. Продажі тільки при наївності бажання. Однак, на даному етапі для них це стало обов’язковою умовою, а саме для підприємств з доходом більше 10 мільйонів гривень на рік.

Аукціони реалізації деревини в місті Київ на Prozorro.Sale

Завдяки тому, що були запущені аукціони необробленої деревини в місті Київ, а також по всій території України вдалося істотно знизити незаконну вирубку лісів і позбутися від тіньового ринку. Швидко і якісно з цим впоралася система прозорих аукціонів Прозорро.Продажі.

Всього за період 8 місяців чесних і прозорих аукціонів необробленої деревини в системі Прозорро.Продажі підприємства-заготівельники деревини отримали прибутку 265 млн. грн. Вони виставляють лоти від 150 кубометрів і вартістю понад 200 грн. на реалізацію на таких майданчиках, як ТБ «Українська енергетична біржа».

Експертами було оцінено, що 20% лісу знаходяться в тіні. Реалізація необробленої деревини на простих торгах характеризувалися приховуванням відомостей про проданий кількості і його вартості. Як наслідок, було чимало махінацій і хабарів в даній сфері.

Продаж різних порід дерев дають можливість співпрацювати безпосередньо двом сторонам — покупцю і продавцю. При чому не потрібно витрачати багато зусиль на рекламу або обмін документами, весь процес проходить швидко в електронній системі Прозорро.Продажі. Тут зібрано все і пошук покупців, і документообіг.

Торги проходять під контролем громадських громадян і державних спостерігачів. Все це дозволяє знизити незаконні схеми і корупцію.

Реалізація необробленої деревини на торгах ТБ УЕБ в Києві

Офіційна майданчик системи Прозорро.Продажі ТБ «Українська енергетична біржа» допоможе швидко і просто взяти участь в торгах в місті Київ та інших регіонах України.

Зареєструватися на сайті можна вже сьогодні. Якщо буде потрібна допомога в процес реєстрації, то можна зателефонувати консультанту біржі за номером (044) -337-77-65. Беручи участь в торгах на біржі можна завжди бути впевненим у чесності та прозорості процесу торгів.