Куплю дуб-кругляк у Івано-Франківську на майданчику УУБ

Для національної економіки України лісова промисловість є однією з пріоритетних галузей. Однак внутрішній ринок деревини в державі характеризується певними негативними особливостями, що заважають йому стрімко та успішно розвиватись. Серед основних виділяють нелегальні вирубки лісів, корупцію та хабарництво.

З метою ліквідації факторів-агресорів Урядом країни були організовані публічні торги на майданчику УУБ у системі “Прозорро.Продажі”. Досвід показує, що прийняте рішення приносить фактичні результати. Тож наразі у випадку, якщо Вам необхідно продати дуб-кругляк у Івано-Франківську, найбезпечніший та найвигідніший варіант реалізувати план — взяти участь в електронному аукціоні. Деталі реєстрації можна знайти на сайті sale.uub.com.ua.

Переваги використання УУБ для продажу дубу-кругляку у Івано-Франківську

Першочергові цілі, котрі прагнули досягти розробники проекту електронних торгів на Прозорро.Продажі, — це протидія порушенням з боку основних суб’єктів, включених в систему обміну, та налагодження функціонування ринку за допомогою ефективного, але водночас простого механізму. Для продавців сировини публічний аукціон має наступні переваги:

  1. високий рівень конкуренції стимулює до кращої працездатності;
  2. залучаються усі охочі — спеціалісти допоможуть швидко вирішити будь-яку проблему та детально розкажуть про те, як працює система;
  3. умови участі є рівними;
  4. запобігання шахрайству та невідповідальності у ведені справ;
  5. стабільність системи та захист персональних даних;
  6. варіативність шляхів співпраці — за рахунок того, що пропозицій від учасників аукціону надається багато, можна обирати найвигіднішу для себе опцію без зайвих побоювань.

Торговельна біржа діє практично в кожному регіоні України, тож продати дуб-кругляк у Івано-Франківську вдасться швидко та вдало. Одразу після реєстрації, постачальнику відкривається доступ до актуальної бази закупівель, він може самостійно ознайомлюватись з виставленими лотами та обирати оптимальні для себе варіанти. До того ж, угода купівлі-продажу в обов’язковому порядку проводиться за усіма заздалегідь оговореними правилами, її пункти не вступають в протиріччя з чинними нормами законодавства.

Чим продаж дубу-кругляку на УУБ відрізняється від «класичних» прямих торгів?

Старі правила за якими ринок деревини функціонував до введення електронних торгів зжили себе та протягом довгого часу демонстрували власну неефективність. УУБ на базі Прозоро.Продажі — дієва альтернати прямим торгам, адже збут матеріалів через публічний аукціон значним чином звужує сферу впливу підприємств-монополістів, котрі захопили галузь лісо добування та були уповноважені диктувати власні умови.Ознайомтесь з сайтом Української Універсальної біржі https://sale.uub.com.ua/news/kuplyu-kruglyak-dubu-u-ivano-frankivsqku-na-prozorro-prodazhi , там надається актуальна інформація на основі якої вдасться продати дуб-кругляк у Івано-Франківську швидко, сприятливим чином та оминаючи ризик шахрайства.