Зелена енергія – відкриті торги в Прозорро.Продажі

Перехід на «зелену енергію» – світовий тренд, до якого поступово приєднується Україна. Єдиною причиною для запуску такого напрямку стають торги зеленою енергією, які відбуваються частіше за інших. Відбувається це згідно з рішенням Кабінету Міністрів, прийнятому у 2019 році.

Як знизити вартість зеленої енергії

На сьогоднішній день більшість українців цікавиться різними питанням, чому енергію сонячних променів прийнято називати зеленою? Чи варто перетворювати звичайну ідею в реальний бізнес, оскільки виробництво подібної енергії має багато різних переваг, то в якості альтернативи виступає сонячне світло, вітер, струмінь води. Використання всього цього не несе загрозу життю людям, а головне, є він безкоштовним напрямом.

Чому сонячна енергія вважається зеленою? Втім, як і електроенергія, одержана за рахунок використання вітрових гідроелектростанцій, вона взагалі не наносить будь-якої шкоди людям, оскільки виключає будь-який шкідливий вплив на природу. В останній час ми можемо спостерігати постійні природні катастрофи, викликані надмірним використанням звичних ресурсів. В зв’язку з цим зелена енергія розвивається астрономічними темпами. Тому вона широко використовувана в різних країнах Європи.

Така методика використовується в США, Китаї, Іспанії, Німеччини тощо. Частково переходять на використання зеленої енергії популярні бренди: Apple, Google та IKEA. І це неспроста, оскільки аналогічна енергія має ряд переваг, наприклад:

  • доступність;
  • повна відсутність шкідливих речовин;
  • перспективи розвитку даної галузі;
  • установка тарифів.

На відкритих аукціонах Прозорро також можна придбати також електроенергію. Як це зробити, деталі за посиланням: https://www.ueex.com.ua/rus/ueex/sections-council/representatives-electric-power/.

Аукціони зеленої енергії

Тариф на зелену енергетику – це певний механізм, який був створений з метою стимулювати виробництво екологічно чистої та безпечної електроенергії. Тому в Україні ціна за зелену енергію досить висока. Але уряд розглядає проблемне питання, намагаючись виконати ряд рішучих кроків у даному напрямку. Вільна торгівля зеленою електрикою на електронних торгах Прозорро.Продажі додатково стимулює виробників, за рахунок чого швидше буде йти зниження вартості зеленої енергії на території України.

Для прийняття прямої участі в аукціонах, кожен бажаючий повинен пройти реєстрацію на одному з акредитованих майданчиків системи Прозорро.Продажі. Продаж зеленої енергії на торгах Прозорро прискорює розвиток українського ринку. Також даний підхід допомагає залучати зарубіжних інвесторів, які зможуть удосконалити скуповувати технологію, встановивши на все це більш вигідний тариф.