Як правильно використовувати прес-центр на електронному майданчику УЕБ

Українська енергетична біржа з кожним днем стає ще більш популярною серед користувачів. Один з факторів, який впливає на таку тенденцію – це попит на енергетичні ресурси. Окрім цього, не менш впливовим фактором є відсутність серйозної конкуренції. Наразі, саме УЕБ є єдиним сервісом, який може на акредитованому рівні надати величезну кількість енергетичних ринків, в яких може взяти участь кожен користувач.

Ринки – це один з основних розділів на сайті, де ви можете обрати, які саме ресурси для вас є цікавими. Користуючись фільтром, ви можете відразу відсіяти ті пропозиції, які навіть потенційно не можуть вас зацікавити. 

Ви маєте змогу обрати розділ з електричною енергією, природнім газом, або ж будь-який інший напрямок, що є для вас більш цікавим. При цьому, варто враховувати те, наскільки ви є готовими до перемоги в обраному лоті й впевнитися в наявності достатнього рівня фінансів для отримання певного замовлення.

Користуючись електронним майданчиком УЕБ, у вас є змога скористатися прес-центром. Це один з додаткових розділів, який також може дати користувачам багато цікавих можливостей.

Основні функції прес-центру

Ви можете перейти на сайт https://www.ueex.com.ua/eng/ueex/sections-council/representatives-natural-gas/ і користуватися прес-центром незалежно від того, який саме лот є для вас цікавим. Дана можливість надана всім користувачам.

Що стосується основних інструментів в цьому блоці, то сюди можна віднести:

  • Новини – тут ви можете дізнаватися про всі нововведення, правила та можливі зміни в законодавстві;
  • Розсилка – цей інструмент дозволить вам отримувати всі оголошення, що підходять вам по вашим критеріям прямо на мобільний телефон;
  • Презентаційні матеріали – тут ви можете дізнатися більше цікавих відомостей про роботу самого майданчика;
  • Тематичні тексти – в цьому блоці можна більш детально ознайомитися з окремими напрямками в діяльності електронного майданчика й отримати для себе якусь важливу інформацію.
  • Рекомендації – це ще один цікавий блок, де можна отримувати багато корисних відповідей на цікаві питання.

Будучи рівноправним користувачем, ви в праві самі вирішувати, що для вас є цікавим, а які розділи ви навіть на збираєтесь розглядати в майбутньому.