Тендери на землю в Україні почалися 

На сучасному етапі в Україні проводяться земельні аукціони. Але, як і минулого року, українці з нетерпінням обговорюють усі тонкощі відкриття ринку на місцях. Компетентні експерти в аграрному секторі ще не прийшли до повного судження. У липні цього року багато питань виявлять їх результати, оскільки з того часу особи мають право набувати земельні ділянки. Для того, щоб здійснити об’єктивний продаж або купівлю земельних ділянок, влада також зобов’язана прислухатися до точки зору власників земельних ділянок, вони є власниками значної частини земель в Україні.

Особливості процедури аукціону

Важкий переконливий аргумент для початку роботи над землею в країні не обмежується торгівлею сільськогосподарськими територіями. Знання конституційних прав розпорядження особистим майном без обмежувальних рамок є важливою складовою для країни з демократичними тезами.

Відмінності на українському ринку землі були незмінними. Мешканці сіл, які за радянських часів проводили роботи у колгоспах, стали власниками земельних ділянок, що дає гарантії безперервності обробітку полів. Селяни мають більші переваги, ніж міське населення. Внаслідок такого збігу обставин перші можуть займатися сільським господарством або здавати землю в оренду, не втрачаючи цього капіталу. Для забезпечення чесності в діяльності аграрного сектору, а також дотримання прав, передбачених дизайном усіх громадян, було підписано Закон № 552.

Вже з 1 липня 2021 року без зазначення місця проживання будь-яка особа, яка є громадянином України, має право набути у власність земельну ділянку площею до ста гектарів. Викуп земельних ділянок буде дозволено купувати приватним особам, доки не йдеться про продаж землі державою чи муніципальними органами.

Обрані представники народу зараз зайняті питанням продажу земель сільськогосподарського призначення за допомогою цифрової системи Prozorro.Sales. Він організовує продаж землі без хабарів та постійних надходжень із сектору за державний бюджет та забезпечує ефективне регулювання джерела землі. Інформація є на сайті УУБ https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/

Лише завдяки діяльності спеціальних цифрових платформ продаж активів держави та місцевої громади в Україні здійснюється в умовах чесності та порядності. Електронна торгова система Prozorro.Sale не здійснює операцій із ознаками нечесних схем та шахрайства. Діявши більш уважно більше 4,5 років і шляхом прозорих процедур приніс фінансування до державного бюджету на суму 37,7 млрд. грн. Введення земельних торгів на Prozorro є очікуваним кроком українського уряду.