Поради з підготовки документів для участі в тендері

Відбір кандидатів, які стануть учасниками тендерного замовлення – це важливий етап. Організатори державних закупівель можуть відбирати їх лише на основі чітких вимог, що прописані в 18-й статті закону про проведення державних закупівель. Самі ж вимоги до учасників повинні бути чітко прописані в оголошенні про проведення тендера. При цьому, деякі компанії мають можливість висувати особливі вимоги до учасників. 

Вже на етапі відправки документів та заявки можна почати прогнозувати, хто саме зможе стати переможцем. Правильно оформлена заявка з прикріпленим пакетом документів – це вже досить непогані шанси на те, щоб стати переможцем в боротьбі за тендер.

Саму ж заявку ви можете надіслати на електронному майданчику tender.uub.com.ua, або ж на будь-якому іншому акредитованому сервісі. 

Про які поради йде мова?!

Насправді, перелік рекомендацій досить вагомий, але перерахувати їх всі – це досить серйозне завдання, вирішити яке не так просто.

До основних порад можна сміливо віднести:

  • Підпис у всьому пакеті документів повинен бути синього кольору. Тобто, експериментувати з чорнилами тут явно не варто;
  • По можливості, варто використовувати різні графіки та таблиці;
  • Сам підпис повинен бути чітким та зрозумілим;
  • При підготовці пакету документів варто користуватись діловими шрифтами, які чітко прописані в вимогах;
  • По можливості, в заявці потрібно робити акцент на тому, що ваша компанія готова виконати державне замовлення на привабливих економічних умовах і з досить високою якістю самих послуг;
  • Важливо, щоб можливості вашої компанії не відрізнялись з тим, що ви вказали в самій заявці. Спроба якось показати себе з кращої сторони може привести вад до перемоги, але не потрібно забувати ще й про те, що державне замовлення потрібно буде ще й виконати на високому рівні;
  • По можливості, варто надавати ще й рекомендації від старих партнерів та інших компаній. Яким доводилось мати справу з вашою фірмою. Відповідно, цей пункт може стати одним з аргументів на вашу ж користь.

Практика показує, що ті учасники, яким раніше доводилось вигравати в тендерних мають значно більше шансів на те, щоб знову стати переможцями в таких торгах. Питання лише в тому, якими будуть ваші основні конкуренти та які заявки будуть ними відправлені на розгляд.